Polkadot (DOT) Parachain Nedir? Parachain Neden Önemlidir?

Polkadot (DOT) Parachain Nedir?
Popüler kripto para birimi Polkadot (DOT)'un Parachain'i paralel zincir şeklinde ifade edilebilir. The Temelde Parachain, Polkadot ağına çoklu işlem gerçekleştirebilme yeteneği kazandırır. Yani farklı ağların yanı sıra Polkadot (DOT) ve Kusama (KSM) çoklu zincir ağlarında çalışan, her biri kendine özel Layer 1 Blockchain çözümüdür.

Parachain nedir? Parachain neden önemlidir?

Temelde Polkadot'un Parachain'i nedir, neden önemlidir, neler yapılabilir gibi soruların cevaplarını dünkü Kripto Sözlük canlı yayınımızda bulabilirsiniz.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version