Para Nereden Nereye Akıyor? BTC ve ETH'de ABD Dolarından Yüklü Alımlar

bitcoin

Kriptosozluktv.com - 4 Mart 2022 tarihinde baktığımızda son 24 saatte kripto paralara en çok ABD dolar'ından aktığını görüyoruz.

Metriklere baktığımızda son 24 saatte ABD doları (USD)'ndan kripto paralara 188.4 milyon dolarlık bir para akışı görüyoruz. 188.4 milyon dolardan 105.4 milyon doları Ethereum'a, 63.7 milyon doları ise Bitcoin'e kayıyor. Ardından USDT, GALA, DOGE geliyor.

2. sırada ise 146.9 milyon dolarla KRW yani Güney Kore Wonu geliyor. KRW'da ise en çok para BTC, XNO, MVC, BNB, XRP, DOGE, ETH, XLM, KLAY, LUNA ve ANW'ye akıyor. Detaylı listeye aşağıdan bakabilirsiniz.
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version