Son 24 Saatte Bu NFT'ler Ciddi Oranda Yükseldi! Listede GMT, LOKA ve Daha Fazlası!

Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, Kripto Sözlük olarak sizler için son 24 saatte en çok yükselen NFT'leri listeledik. 28 Nisan 2022'de 24 saatte en çok yükselen NFT listesine baktığımızda birinci sırada STEPN (GMT) %22.4'lük bir yükselişle geliyor. 2. sırada ise LOKA %22.2, üçüncü sırada STARS %22, onu da ENS %15.3 ile takip ediyor.

Son 24 saatte en çok yükselen NFT'ler 5. sırada ise DG gelirken onu GST, XYZAPE takip ediyor. 9. sırada REALM gelirken listemizin son sırasında ise ERN geliyor. Tüm listeye buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version