Bu NFT Koleksiyonları Diğerlerine Göre Daha Çok Satış Yaptı! Son 24 Saatteki Rakamlar

coingecko nft

Kriptosozluktv.comKripto Sözlük olarak sizlere 3 Mart 2022'de son 24 saatte satış hacmine göre en yüksek orana sahip olan NFT koleksiyonlarını sıraladık. "NFT Nedir" sorusuna cevap arıyorsanız yazımıza bakabilirsiniz.

Son 24 saatte satış hacmine göre en yüksek orana sahip olan NFT koleksiyonları sıralamasına baktığımızda 1. sırada 5.612.627 dolarlık satışla CloneX geliyor. 2.694.310 dolarla Invisible Friends 2. sırada gelirken onu ise 3. sırada ise 2.690.203 dolar ile Azuki koleksiyonu geliyor. Sıralama ise şu şekilde ilerliyor: MeebitsCryptoPunksSorareSoulZ MonogatariAxie InfinitymferMutant Ape Yacht Club.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version