Son 24 Saatte En Çok Satış Yapan NFT Koleksiyonları! Liderliği Ukrayna'ya Bağış Yapılan CryptoPunks Alıyor!

coingecko

Kriptosozluktv.comKripto Sözlük olarak sizlere son 24 saatte satış hacmine göre en yüksek orana sahip olan NFT koleksiyonlarını sıraladık. "NFT Nedir" sorusuna cevap arıyorsanız yazımıza bakabilirsiniz.

Son 24 saatte satış hacmine göre en yüksek orana sahip olan NFT koleksiyonları sıralamasına baktığımızda 1. sırada 3.136.349 dolarlık satışla CryptoPunks geliyor. 2.912.713 dolarla CloneX 2. sırada gelirken onu ise 5. sırada ise 2.715.519 dolar ile Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonu geliyor. Sıralama ise şu şekilde ilerliyor: Invisible Friends3LandersAxie InfinityRubberDuckBathPartyMutant Ape Yacht ClubSorareAzuki.

En çok satış yapan NFT koleksiyonları

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Facebook SDK

Boxed Version