Üye Ol, ICRYPEX'ten Bitcoin Kazanma Fırsatı Yakala!

icrypex
Kripto para borsası ICRYPEX, mobil uygulamasını indiren ve kayıt olan kullanıcılara 30 TL değerinde Bitcoin (BTC) vereceğini geçtiğimiz günlerde duyurmuştu.

Ödül kazanmak için üye ol:

30 TL değerindeki Bitcoin kazanmak için öncelikle ICRYPEX'e buradan üye olmanız gerekiyor. Sonrasında ise ICRYPEX mobil uygulamasını hemen indir ve BTC kazanma fırsatı yakala!

Lider kripto para birimi olan Bitcoin kazanmak için buradan üye olabilir ve ardından Apple (iOS) kullanıcıları buradan, Android kullanıcıları ise uygulamayı buradan indirebilirler.

Hatırlatmakta yarar var! BTC ödüllü olan etkinlik 28 Şubat Pazartesi, saat 18.00'e veya 50.000 kampanya katılımcısına ulaşılması durumuna kadar devam edeceği ifade ediliyor.

icrypex

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version