Son 7 Günde Diğerlerine Göre En Çok Yükselen NFT'ler Hangileri?

coingecko nft

Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, Kripto Sözlük olarak sizler için son 7 günde en çok yükselen NFT'leri listeledik. 19 Ocak 2022'de 1 haftada en çok yükselen NFT listesine baktığımızda birinci sırada Paint Swap (BRUSH) %103.3'lük bir yükselişle geliyor. 2. sırada ise PGX %99.8, üçüncü sırada Universe.XYZ %88.9, onu da VideoCoin (VID) %76 ile takip ediyor.

Son 24 saatte en çok yükselen NFT'ler 5. sırada ise POLYDOGE gelirken onu K21, NFTLdep takip ediyor. 9. sırada CRA gelirken listemizin son sırasında ise XCUR geliyor. Tüm listeye buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

coingecko

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version