Son 24 Saatte En Çok Yükseliş Yaşayan NFT'ler Hangileri?

coingecko nft

Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, Kripto Sözlük olarak sizler için son 24 saatte en çok yükselen NFT'leri listeledik. 8 Aralık 2021'de 24 saatte en çok yükselen NFT listesine baktığımızda birinci sırada Mogul Productions (STARS) %22.9'luk bir yükselişle geliyor. 2. sırada ise SLP %14.2, üçüncü sırada VEE %14.1, onu da VEED (VEED) %12.3 ile takip ediyor.

Son 24 saatte en çok yükselen NFT'ler 5. sırada ise BONDLY gelirken onu COCOS, K21UOS takip ediyor. 9. sırada OMI gelirken listemizin son sırasında ise STARL geliyor. Tüm listeye buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

COINGECKO NFT

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version