CoinGecko Verilerine Göre Son 24 Saatte En Çok Yükselen NFT'ler! Listede ERN, FINE ve Daha Fazlası Var!

coingecko nft

Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, Kripto Sözlük olarak sizler için son 24 saatte en çok yükselen NFT'leri listeledik. 15 Ekim 2021'de 24 saatte en çok yükselen "NFT" listesine baktığımızda birinci sırada Refinable (FINE) %71.1'lik bir yükselişle geliyor. FINE'ın son 1 haftada %97.9'luk bir yükseliş kazandığını da ifade etmek gerekiyor. 2. sırada ise K21 %68.1, üçüncü sırada HNS %19.6, onu da MONSTA %18.4 ile takip ediyor.

Son 24 saatte en çok yükselen NFT'ler 5. sırada ise ERN gelirken onu MATTER, BPTUOS takip ediyor. 9. sırada MUST gelirken listemizin son sırasında ise PMON geliyor. Tüm listeye buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

coingecko nft

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version