Shiba Inu, Twitter Resmen Solana, Litecoin ve Uniswap'ı Geçti!

shiba inu twitterShiba Inu (SHIB) Twitter hesabı, 20 Eylül 2021 Pazartesi günü, hesabın 900.000 takipçiye ulaştığını duyurmak için tweet attı.

16 Eylül'de Shiba Inu (SHIB) fiyatı önemli ölçüde yükseldi ve bu süreçte birçok direnç seviyesini kırdı. Fiyat artışında Coinbase listelemesi önemli ölçüde etkili oldu.

Sosyal medyada popülaritesindeki muazzam artış sayesinde, meme coin Litecoin (768.2K takipçi), popüler DeFi exchange Uniswap (631K takipçi) ve hatta Solana (622.8K takipçi) gibi uzun süreli projeleri geride bıraktı.

Shib coin nedir?

Shiba Inu, maskotu Shiba köpeği olan Dogecoin'e (DOGE) rakip olarak oluşturulmuş, Ethereum üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir meme coin'idir. SHIB'nin toplam dolaşım arzı bir katrilyondur

Tesla'nın (NASDAQ:TSLA) CEO'su Elon Musk, 'Floki' adlı yeni Shiba Inu yavrusunun gelişini tweetleyerek SHIB'nin fiyatındaki artışa ve son zamanlarda büyüyen hayran kitlesine katkıda bulunmuş olabilir. Sonuç olarak, SHIB fiyatı 13 Eylül sabahı yükseldi.

Shib Inu fiyat analizi

Coinbase'in kararı Shiba Inu topluluğu tarafından sıcak bir şekilde karşılandı ve kripto para biriminin değerini neredeyse %31.9'luk bir artışla 0.000008815 dolara yükseltti. Ancak, 16 Ağustos'taki yükselişi yeniden test ettiğinde, yükseliş ivmesi yeterli değildi. Şu anda SHIB, çalkantılı bir ilerlemeye hazırlık olarak iki kritik ticaret bölgesi arasında konsolide oluyor.

CoinMarketCap.com'a göre şu anda kripto para, gün içinde %5,57'lik düşüşle ancak son yedi günde %14,63 artışla 0,000007362 dolardan işlem görüyor. Yatırımcılar kar elde ettikçe satın alma baskısı geri döndü ve bu da 0.00000768 ile 0.00000835 dolar direnç seviyeleri arasında bir konsolidasyona neden oldu.

Destek ve direnç seviyesindeki bu gelişmeden sonra genellikle fiyat her iki yönde de patlayabilir.
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Facebook SDK

Boxed Version