Popüler Kripto Para Birimi Shiba Inu Nedir? SHIB Nasıl Alınır?

Shiba nasıl alınır

DOGE coin'in geçtiğimiz dönemlerde yükselişine tanık olduktan sonra ortaya çıkan, kimilerine göre BabyDOGE, kimilerine göre DOGE katili olan Shiba Inu, popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Bu yazımızda "Shiba Nedir" "Shiba Nasıl Alınır" gibi sorularınızı yanıtlayacağız.

SHIBA Nedir ?

Popüler kripto para birimi Shiba Inu, Ağustos 2020 tarihinde "Rsoyhi" takma adıyla anonim bir kişi tarafından oluşturulan merkezi olmayan bir kripto para birimidir. DOGE katili olarak adlandırılan para birimi, Mayıs 2021 tarihinde neredeyse 6 Milyar doların üzerinde piyasa değerine ulaşmıştı. SHIB coin'in fiyatı oldukça düşük olmasından kaynaklı olarak yatırımcılar az bir dolar karşılığı milyonlarca hatta, milyarlarca adet SHIB sahibi olabiliyor. Ancak 400 Trilyon Shiba  Token'ın dolaşımda olduğunu hatırlatmakta yarar var. Arzı oldukça fazla. 

Shiba Inu dünyanın her yerindeki sanatçıları desteklemeyi amaç ediniyor.

Shiba Token'ın ismi, logosunda bulunan köpek türü Shiba Inu'dan gelmektedir ve Dogecoin'den esinlenerek geliştirilmiştir ancak Dogecoin'den daha başarılı olma hedefi doğrultusunda DOGE Killer (Doge Katili) sloganıyla yoluna devam etmektedir.

Shiba Inu Nasıl Alınır?

Geçtiğimiz birkaç gün içerisinde kripto para borsası ICRYPEX, Shiba'yı listelediğini duyurdu. Kendi araştırmalarınız sonucu Shiba Inu alıp satmak isterseniz ICRYPEX'i tercih edebilirsiniz. Düşük komisyon, ücretsiz transfer fırsatı, 7/24  ilgili çağrı merkezi gibi birçok borsada olmayan imkanı sunarak kendini bir adım öne çıkaran kripto para borsası ICRYPEX'te, banka transferi ile SHIB, Bitcoin, Ethereum, XRP, LTC, AVAX, DOT, BAT ve daha birçok kripto paraların alım satımını gerçekleştirebilirisiniz.

Icrypex web:
Icrypex Twitter:
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version