Shiba Inu (SHIB) Sahiplerinin Sayısı 1 Ayda Resmen 100.000 Arttı!

shiba inu

Shiba Inu (SHIB)'ya sadece üç ayda 100.000'den fazla yeni holders eklendi. Etherscan.io'ya göre, geçmiş veriler için bir web.archive.com aracı kullanırken 21 Haziran'da 536.300 Shiba Coin sahibi vardı.
21 Eylül Salı günkü rakamlarla karşılaştırıldığında, 668.810 SHIB sahibi var ve bu, yazının yazıldığı sırada 132.310 yeni holders artışını temsil ediyor.

Ayrıca, 21 Haziran'daki varlığın 6.82 milyar dolarlık tamamen seyreltilmiş piyasa değeri (FDMC) varken 21 Eylül'de 7.11 milyar dolarlık FDMC'si vardı; Böylece SHIB, günlük 3,2 milyon dolarlık token basımıyla üç ayda toplam 290 milyon dolar bastı.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version