Son 24 Saatte En Çok Yükselen NFT'ler!

nft coingecko

Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, Kripto Sözlük olarak sizler için son 24 saatte en çok yükselen NFT'leri listeledik. Son 24 saatte en çok yükselen NFT listesine baktığımızda birinci sırada BlackPool Token (BPT) %34.7'lik bir yükselişle geliyor. BPT'nin son 1 haftada %76.7'lik bir yükseliş kazandığını da ifade etmek gerekiyor. 2. sırada ise Waves Ducks %25.9 (EGG), üçüncü sırada Spore %25.3 (SPORE), onu UREEQA %17.2 ile (URQA) takip ediyor.

Son 24 saatte en çok yükselen NFT'ler 5. sırada ise TOWER gelirken onu SOUL, STARLSUPERBID takip ediyor. 9. sırada GamerCoin gelirken listemizin son sırasında ise MUSE (MUSE) geliyor. Tüm listeye buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

coingecko

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version