200 Milyon Dolardan Fazla Kayıpla Son 24 Saatte En Çok Kaybettiren Kripto Paralar!Bitcoin ve diğer altcoin'lerin hafif düzeltmelerle birlikte Long ve Short'ların olduğu kaldıraç piyasasında REKT (iflas) son 24 saatte 201.89 milyon dolara ulaştı. Kaldıraçlı piyasanın aşırı riskli olması ve kripto paraların yüksek seviyede volatil bir piyasa olmasından kaynaklı likidasyon çok fazla olmakta.

Son 24 saatte ise kaldıraç piyasasında işlem yapanların en çok likidite olduğu kripto paralar ise; 105.12 milyon dolar rekt ile lider kripto para birimi Bitcoin, hemen ardından BTC'yi ise 27.69 milyon dolar rekt ile Ethereum takip ediyor. ETH'yi de 11.18 milyon dolar ile XRP ve 7.08 milyon dolar ile SOL takip ediyor.

En çok likidite olunan diğer kripto paralarda (son 24 saat) ise FTM, SAND, DOGE, ADA ve son olarak EOS geliyor.

Ayrıca; Yarın Bu 11 Kripto Paraya Dikkat! Listeleme, Token Burn ve Önemli Gelişmeler

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version