Cardano (ADA) Kurucusundan Hard Fork Hakkında Önemli Açıklamalar

cardano adaCardano (ADA)'nun kurucusu Charles Hoskinson, YouTube'daki en son canlı yayında, 'Alonzo' hard fork güncellemesi ile "işlerin planlı bir şekilde ilerlediğini" doğruladı.

Youtube yayınında Hoskinson, paralel bir hard fork'un gerekli olduğunu ve aynı anda gerçekleşen iki paralel parça olduğundan bunun sırayla yapılmadığını açıkladı; birinci parça, hard fork'un kendisi, diğeri ise bu node'un etrafında inşa ediliyor.

Charles doğruladı:
Alonzo'nun lansmanı için aynı anda devam eden iki tür paralel yol var. parça bir numaralı hard fork birleştirici olayı, kesinlikle Alonzo yeteneklerini node'a getirmekle ilgili, diğer yol ise altyapıyı etrafında inşa etmekle ilgili. Hem zincir dışı hem de zincir üstü kodu çalıştırmanıza ve tam Dapp'ler oluşturmanıza izin veren bu node
Hoskinson daha fazla detay paylaştı:
Hala geliştirme altyapısının çoğunun Ağustos-Eylül zaman diliminde inşa edileceğine inanıyorum. Bu ne anlama geliyor? Bu, Cardano altyapısına hard fork geldiği anda akıllı sözleşmeler yürütebileceğiniz ve Cardano uygulamalarının geliştirilip dağıtılması için giderek daha iyi bir ortam oluşturabileceğiniz anlamına geliyor.
ADA ekosistemi daha iyi olacak

52 ülkede 500'den fazla çalışanı olan şirket, hard fork olayından sonra büyümeye ve yeni ticari ilişkileri genişletmeye devam edecek gibi görünüyor .

Akıllı sözleşmeler burada olduğunda, "Bunlar için Dapp ekosistemi önemli ölçüde büyüyecek, bu nedenle ilk günden itibaren insanlar Cardano'da blok zinciri üzerinde bir şeyler çalıştıracaklar zamanla karmaşıklık giderilecek ve arayüz daha da iyileştirilecek." ifadelerinde bulundu.

ADA kurucusu, dahil olan 100'den fazla entegrasyon ortağı olduğundan, yükseltmeyi yaparken bunun aşamalar halinde yapılması gerektiğini veya "olan şu ki, istemeden bu altyapıya zarar veriyorsunuz ve işler kapanıyor" dedi.

Amerikan yatırım araştırması dev Morningstar portföy yöneticisi Amy Arnott geçenlerde Cardano “büyük üç” ana akım kripto paralardan biri haline gelecek demişti. Stratejiste göre, blok zinciri için özellikle kurumsal yatırımcıların ilgisini çekebilecek birkaç potansiyel teknolojik kullanım var.
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version