Tron (TRX) Analizi: 20 Mayıs

tron analizi

17 Nisan'da 0.17 dolarlık yükselişinden sonra kademeli olarak düşüşe geçen Justin Sun'ın popüler kripto para birimi Tron (TRX), sonrasında kademeli olarak düşüşe geçti. Dün kripto para piyasasında yaşanan sert düşüş ile TRX fiyatı 0.06 dolara kadar iğne attı. Yazının yazıldığı sırada Tron fiyatı 0.091 dolar civarında hareket ediyor.

tron
Tron fiyatı, dün piyasada agresif bir düşüşe tanık oldu. Kripto para birimi, daha önce 0.0055 dolarlardan 0.17 dolara çıktıktan sonra 0.1152 dolar desteği civarında işlem görüyordu. Dünkü düşüşten sonra piyasa düzeldikçe, TRX fiyatı 0.91 dolara yükseldi.

Bollinger Bantları birbirinden uzaklaşıyor ve bu yatırım tavsiyesi olmadan fiyatlarda düşme eğilimine işaret edebilen bir gelişme. Ancak burada anlatılanlar yatırım tavsiyesi değil, bilgi vermek amaçlıdır.

TRX direnç bölgeleri: 0.1017, 0.1165 ve 0.1314 dolar

TRX destek bölgeleri: 0.08, 0.0528 dolar

Ayrıca; Cardano (ADA) Fiyat Analizi: 20 Mayıs

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version