Kurumsallar Yoğun Şekilde Bitcoin Almaya Başladı!

BTC

Dünyanın en büyük kripto para birimi BTC, 4 gün önce Kripto Sözlük Youtube kanalımızda Bitcoin fiyatının 48.000 dolarlara kadar düşebileceğini burada söylemiştik. Düşüş ihtimalini yatırım tavsiyesi olmadan duyurduğumuz gün BTC fiyatı 47.500 dolara kadar agresif bir düşüş yaşadı. Yazının yazıldığı sırada 1 Bitcoin'in fiyatı 53.788 dolar civarında.

26 Nisan tarihinde kurumsalların BTC iştahına baktığımızda ise bugün kurumsallar Bitcoin satın alımı konusunda epey iştahlı görüyoruz, özellikle sabah saatlerinde kurumsallardan oldukça fazla Bitcoin alımlar geldi.

Yukarıdaki CryptoQuant verilerine göre, kırmızı bölge (0.15) kurumsalların satın alımların oldukça yüksek olduğunu gösteriyor. Sabah saatlerinde CryptoQuant BTC: Coinbase Premium Index verilerine göre, 0.30 seviyesine geldiğini ve kurumsalların yoğun şekilde BTC aldıklarını ifade ediyor. Aynı şekilde yazının yazıldığı saatlerde kurumsallar tarafında alımlar devam ediyor.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version