Bu 15 Kripto Para Birimine Dikkat! Listede HOLO, BEL, CTK ve Daha Fazlası Var!

ATH yapan kripto para birimleri

Kriptosozluktv.com - Bitcoin stabilliğini korurken altcoin'lerde bir süredir yükseliş yönlü hareketler görüyoruz. Yazının yazıldığı sırada tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) en yakın işlem gören 15 kripto para birimini Kripto Sözlük olarak sizler için sıraladık. Son birkaç saat içerisinde ATH yapmış ya da ATH seviyesine oldukça yakın 15 kripto para birimi, %100 olmamakla birlikte düzeltme yaşayabilir. Ancak kesinlikle alın veya satın yönünde bir yatırım tavsiyesi değildir, kendi araştırmanızı yaparak aklınıza yatıyorsa işlem yapın. Çünkü kripto paralarda bir kesinlik yoktur.

Kripto Sözlük takipçileri için Messari verilerine göre, tüm zamanların en yüksek fiyatları (ATH)'na en yakın seyreden 15 kripto para birimini sıraladık. On beş kripto para birimi aşağıdaki gibi:

Birinci sırada son 24 saatte %27.52'lik büyümesiyle API3 geliyor, ikinci sırada ise CyberVein (CVT) %14.91'lik bir büyümeyle gelirken üçüncü sırada son günlerin popüler kripto para birimi olan HOLO (HOT) %51.69'luk bir yükselişle geliyor. HOLO coin'i ise listemizin dördüncü sırasında %17.06'lık yükselişle Filecoin (FIL) takip ederken beşinci sırada %12.12'lik büyümesiyle Metadium (META) geliyor.

Tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) yakın işlem gören 6. kripto para birimi ise son DERO gelirken, 7. sırada %4.12'lik yükselişiyle CertiK (CTK) geliyor. 8. sıradaki kripto para birimi ise %17.33'lük bir yükselişle Bella (BEL) olurken onu 9. sırayla Rubic (RBC) %5.95'lik bir yükselişle takip ediyor.

Listemizin onuncu sırasında yani ATH seviyesine yakın hareket eden 10. kripto para birimi ise son 24 saatte %11.12'lik yükselişiyle GOChain (GO) geliyor.

Messari tarafından alınan detaylı listenin devamında ise 11'den 15'e kadar sırayla Handshake, Have Protocol, Nervos Network, THORChain ve son olarak DOCK geliyor.

Messari tarafından alınan detaylı listeye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

All-Time-High (ATH) || Kaynak: Messari


Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Facebook SDK

Boxed Version