Ontology Coin (ONT) Nedir? ONT Nasıl Satın Alınır?

Ontology Coin (ONT) Nedir? ONT Nasıl Satın Alınır?

Kriptosozluktv.com - 14 Temmuz gününde Ontology Coin (ONT)'in Google ile anlaştığını sizlere duyurmuştuk. Şimdi ise sizlere "Ontology Coin nedir", "ONT Coin nasıl alınır" gibi soruları yanıtlamaya çalışacağız.

Ontology Coin Nedir?

Ontology, Blockchain teknolojisini projeye entegre ederek ticari olan kuruluşlara güvenli, üst düzey performans içeren ve dağıtık bir sistem vaat ediyor. Farklı sektör alanlarındaki şirketlerin Blockchain hakkındaki bilgi eksikliği ve nasıl başlayacakları konusunda ikilemleri yüzünden başlangıç adımını atamadıkları gözle görülen bir gerçektir. Bu nedenlerden dolayı Ontology projesi, şirketlerin kullanabilmesi için iş amaçlı bir hedef içeren Blockchain çözümü peşindedir. Ontology ekibi, Blockchain teknolojisini farklı şekillerde işleyerek çeşitli iş alanlarının ihtiyaçlarını çözme amacında büyük adımlarla ilerlemektedir. Ontology Coin konusunda daha fazla bilgi almak istiyorsanız internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. “Ontology

Ontology Blockchain Hizmetleri


Ontology’nin Blockchain ağında sunduğu hizmetlerden veri değişim ve bağlantısı gibi özellikler olduğu gibi verilerin birbirlerine uyumunun en üst seviyede gerçekleştirilmesi amaçlanıyor. Bunların yanı sıra kimlik doğrulama gibi hizmetlerde mevcuttur. Blockchain teknolojisi günümüzde, işletmeler için hemen adapte olacağı bir sistem değil.

Bu nedenle iş dünyasında Blockchain’in yoğun bir şekilde yaygınlaşamadığını söyleyebiliriz. Şirket politikalarının açık kaynak kodlu sistemlere sıcak bakmamasıda bunu tetikleyen bir durumdur. Ontology ise bu gibi çıkmaza giren durumlarda şirketlere güven aşılayarak Blockchain ile uyum sağlamalarına ön ayak oluyor.

NEO ve Ontology İlişkisi


Ontology ve NEO; Finansal teknoloji firması olan Onchain’in yarattığı Blokchain projeleridir. Daha önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz gibi NEO diğer sistemlere göre somut değerlerin Blokzincire kaydedilmesi üzerine hedeflenmiş bir projeydi.

ONT ve NEO merkeziyetsiz uygulamalar olarak planlanmış olsalarda Ontology Blockchain’inin iş hayatına uygun çözümler bulma hedefinden dolayı çok daha özel bir blokzincir olarak değerlendirilebilir. Ontology Blockchain’i de açık kaynak olarak çalışmakta ancak özel veriler yalnızca kullanıcı kontrolünde olmaktadır.

Ontology Coin (ONT) Satın Al


Ontology Coin yani ONT, birçok kripto para borsasından kolaylıkla alınabilir. Bunlardan bazıları OKEx, Gate.io. Daha fazlası için CoinMarketCap listesine bakabilirsiniz.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version