Icrypex Uzmanları Her Zaman Yanınızda! 💪

icrypex kripto para borsası
Türkiye'deki kripto para borsalarından olan Icrypex, 7/24 müşteri hizmetleri gibi yatırımcı dostu uygulamalarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Finans sektöründe geçmişi olan uzman bir ekipten oluşan Icrypex, ayrıca transfer ücretlerini de kaldırdığını da açıklamıştı.

Icrypex Telegram: http://bit.ly/icrypextelegram

Yatırım yaptığımız, elimizdeki parayı borsaya yatırdığımız zaman kripto paralar hakkında fikir almak olsun, bir sorun yaşadığımızda hızlıca borsa ile iletişim kurmak olsun her zaman ihtiyacımız olabilecek durumlar. Icrypex kripto para borsasına ister Telegram'dan anlık, isterseniz de çağrı merkezinden hemen ulaşabilirsiniz.


Icrypex'in Telegram kanalına katıl! http://bit.ly/icrypextelegram
Ayrıca, Icrypex web sitesi: http://bit.ly/LedgerMayısCekilisi
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Facebook SDK

Boxed Version