Türkiye'de Bir İlk: Kripto Para İle Galatasaray'ın Stadyum Şarkısı Değişiyor! 💪

Türkiye'de Bir İlk: Kripto Para İle Galatasaray'ın Stadyum Şarkısı Değişiyor! 💪
Türkiye'de bir ilk gerçekleşti ve Türkiye'nin önde gelen takımlarından olan Galatasaray'ın Socios aracılığıyla Galatasaray taraftarlarına söz hakkı vererek sahaya çıkış şarkısı belirlendi. Geçtiğimiz günlerde ise Galatasaray taraftar token çıktığının haberini yapmıştık.

Galatasaray'ın resmi taraftar token ortağı olan Socios Twitter üzerinden attığı bir tweet ile taraftarların vermiş olduğu oylarla sahaya çıkış müziğini belirlediğini ifade etti. Galatasaray taraftarlarının seçtiği şarkı ise "Çocukluk Aşkımsın" oldu.


Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbetleri
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version