Icrypex, Kullanıcılarına 7.500 TL Dağıttı!

Kurulduğu günden beri Türkiye'deki kripto para piyasasındaki yenilikleriyle ses getiren Icrypex, üyelerinin piyasa yapıcı işlemlerinden yılbaşına kadar komisyon almadığını, hatta 500 TL'ye kadar komisyon hediye ettiğini sizlere daha önce duyurmuştuk.

Icrypex'in Telegram kanalına katılabilir, dilediğiniz her şeyi anlık olarak kendilerine sorabilirsiniz: https://t.me/icrypex_tr

7/24 ulaşılabilir çağrı merkezi hizmeti ile piyasada gün geçtikçe daha çok konuşulmaya başlayan Icrypex, yıl sonuna kadar yatırımcılarının piyasa yapıcı tüm işlemlerinden komisyon almamaya, aksine yatırımcılarına %0.05 komisyon hediyesi vermeye devam eden Icrypex, bu zamana kadar kullanıcılarına toplamda tam 7.500 TL komisyon iadesi yaptı! Borsa tarafından yapılan açıklamaya göre, kişi başı kazanılacak toplam komisyon hediyesi 500 TL ile sınırlı olsa da, hediye komisyon limitine ulaşılmasının ardından gerçekleştirilecek emirler "0" komisyon olarak ücretlendirilecektir.

Sizler de borsa üzerinden yaptığınız işlemlerinizde komisyon hesabı yapmadan daha rahat ve özgürce işlem yapmak istiyorsanız Icrypex'e katılın!

Icrypex'e nasıl üye olunur, Türk Lirası nasıl yatırılır, Bitcoin nasıl alınır gibi sorularınız varsa eğer "Icrypex Adım Adım Kullanım Rehberi" tam size göre.
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version