Kripto Paralara Milyonlarca Dolar Akıyor! Para Nereden Nereye Gidiyor?

Kriptosozluktv.com - 12 Ağustos 2022 tarihinde baktığımızda son 24 saatte kripto paralara en çok ABD Doları (USD)'dan aktığını görüyoruz.

Metriklere baktığımızda son 24 saatte ABD Doları (USD)'dan kripto paralara 36.7 milyon dolarlık bir para akışı görüyoruz. 36.7 milyon dolardan 21.7'si milyon doları USDT'ye, 3.4 milyon doları XRP'ye ve sırasıyla LINK, WBTC'ye kayıyor. 

2. sırada ise Güney Kore Wonu (KRW)'ndan kripto paralara 31 milyon dolarlık bir para akışı görüyoruz. Ardından ise 18.8 Milyon doları Türk Lirası (TL) ve 7.3 Milyon doları ise Euro'dan geliyor.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version