Son 1 Haftada En Çok Düşen Kripto Para Kategorileri Hangileri Oldu? Terra LUNA Ne Kadar Etkilendi?

btc ayı sezonu geldi mi

Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, son 7 günde en çok düşüş gösteren kripto para kategorilerinde Seigniorage kategorisi ön plana çıkıyor. Seigniorage kategorisi son 7 günde %81.9 düşüş yaşadığını görüyoruz ve bu kategorinin içerisine TerraUSD'nin de girdiğini hatırlatmakta yarar var. Terra Ecosystem kategorisi ise 2. sırada son 1 haftada %74.6'lık bir düşüşler geliyor. Terra Ecosystem kategorisini ise %33.8'lik düşüş ile Olympus Pro kategorisi takip ediyor.

CoinGecko'nun piyasa değeri bakımından son 1 haftada en çok yükselen kripto para birimi kategorilerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bu hafta ilk 10'daki sıralamada olan kripto para kategorisinin listesine de aşağıdan ulaşabilirsiniz. Kripto para kategori sıralaması, son 1 haftalık düşüşe göre sıralanmaktadır. Bazı kripto para birimleri birkaç kategoride çakışabilir.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version