111 Milyon Dolarlık Kayıp! Bitcoin, ETH, GMT ve Daha Fazlası

bitcoin long short
Bitcoin ve diğer altcoin'lerin hafif düzeltmelerle birlikte Long ve Short'ların olduğu kaldıraç piyasasında REKT (iflas) 28 Nisan 2022 tarihinde son 24 saatte 111.06 milyon dolara ulaştı. Kaldıraçlı piyasanın aşırı riskli olması ve kripto paraların yüksek seviyede volatil bir piyasa olmasından kaynaklı likidasyon çok fazla olmakta.

Son 24 saatte ise kaldıraç piyasasında işlem yapanların en çok likidite olduğu kripto paralarda lider kripto para birimi Bitcoin 32.96 milyon dolar rekt ile lider konumda. BTC'yi ise piyasa değeri bakımından en büyük altcoin olan Ethereum 26.91 milyon dolarla takip ediyor. ETH'yi ise 9.48 milyon dolarla GMT takip ediyor.

En çok likidite olunan diğer kripto paralarda (son 24 saat) ise APE, DOGE, LUNA, NEARENS, XRP, SOL, AXS ve son olarak KNC geliyor.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version