Son 1 Haftada En Çok Yükselen Kripto Paralar! Listede GMT, APE ve Daha Fazlası Var

Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, Kripto Sözlük olarak sizler için son 1 haftada en çok yükselen 10 kripto para birimini listeledik. Son 1 haftada en çok yükselen kripto paraların listesine baktığımızda birinci son günlerin parlayan yıldızı STEPN (GMT) %61.9'luk bir yükselişle geliyor. 2. sırada SNX %39.1'lik yükselişle gelirken üçüncü sırada ise kripto para birimi APE %37.7 ve onu da %29.2'lik yükselişle FXS takip ediyor.

Son 1 haftada en çok yükselen kripto paralarda 5. sırada ise RUNE gelirken onu AAVE, KSM, EOS, LUNA ve BLUNA takip ediyor. Tüm listeye buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version