Kripto Paralara Milyonlarca Dolar Akıyor! Para Nereden Nereye Gidiyor?

Kriptosozluktv.com - 11 Nisan 2022 tarihinde baktığımızda son 24 saatte kripto paralara en çok Güney Kore Wonu (KRW)'den aktığını görüyoruz.

Metriklere baktığımızda son 24 saatte Güney Kore Wonu (KRW)'den kripto paralara 153.9 milyon dolarlık bir para akışı görüyoruz. 153.9 milyon dolardan 43.7'si milyon doları Bitcoin'e, 31.7 milyon doları BNB'ye ve sırasıyla ETH, XLM, KLAY, ETC'ye kayıyor. 

2. sırada ise Amerikan Doları (USD)'ndan kripto paralara 32.9 milyon dolarlık bir para akışı görüyoruz. 32.9 milyon dolardan 23.9 milyon doları USDT'ye bir para akışını görüyoruz.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version