CoinGecko Önemli Verileri Paylaştı! Hangi Kripto Paraların Popülerliği Artıyor?

coingecko


CoinGecko'dan gelen verilere göre 26 Mart 2022 - 1 Nisan 2022 arası hem Türkiye'de trend durumda olan kripto paralar hem de dünya genelinde en çok aranan kripto paraları sizler için sıralayacağız.

CoinGecko'dan gelen verilere göre, dünya genelinde son günlerdeki en popüler 30 kripto para listesi şu şekilde;

Zilliqa,STEPN, ApeCoin, Unibright, Axie Infinity, DeFi Kingdoms, CoW Protocol, DAO Maker, Fantom, Seedify.fund, Solana, THORChain, Ronin, Fuse, Cult, DAO, XCAD Network, Poollotto.finance, Terra, BNB, Telos, Avalanche, Polygon, Waves, Ethereum, Smooth Love Potion, VeChain, Bitcoin JUNO, Cronos ve Cosmos Hub.

Coingecko verilerine göre Türkiye'de ise en çok aranan ilk 10 kripto para birimi ise şu şekilde:

BENQI, Napoli Fan Token, Baby Doge Coin, Duel Network, BlockBank, BitTorrent, SOLAPE Token, Shirtum, Casper Network ve Zilliqa.
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version