Son 24 Saatte Para Akışının En Çok olduğu Kripto Para Ethereum! Para Nereden Hangi Kripto Paralara Akıyor?

btc ayı sezonu geldi mi
Kriptosozluktv.com - 22 Mart 2022 tarihinde baktığımızda son 24 saatte kripto paralara en çok Tether (USD)'den aktığını görüyoruz.

Metriklere baktığımızda son 24 saatte Tether (USDT)'den kripto paralara 264.3 milyon dolarlık bir para akışı görüyoruz. 236.3 milyon dolardan 114.1 milyon doları Ethereum'a, 31.9 milyon doları ise Bitcoin'e kayıyor. Ardından ADA, LTC, SOL, DOGE geliyor.

2. sırada ise ABD Doları (USD)'ndan kripto paralara 236.3 milyon dolarlık bir para akışı görüyoruz. 236.3 milyon dolardan 120.7 milyon doları Ethereum'a, 57.5 milyon doları ise Bitcoin'e kayıyor. BTC'yi ise BNB, XRP, JASMY, VR, ETC ve ROSE takip ediyor. Daha fazlasına aşağıdan bakabilirsiniz.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version