Para Nereden Nereye Akıyor? XRP, DOGE, XLM'de Kore'den Yüklü Alımlar!

btc ayı sezonu geldi mi
Kriptosozluktv.com - 3 Mart 2022 tarihinde baktığımızda son 24 saatte kripto paralara en çok Güney Kore Wonu'nundan aktığını görüyoruz.

Metriklere baktığımızda son 24 saatte Güney Kore Wonu (KRW)'ndan kripto paralara 140.6 milyon dolarlık bir para akışı görüyoruz. 148.2 milyon dolardan 26.2 milyon doları Bitcoin'e, 22.4 milyon doları ise XRP'ye kayıyor. Ardından BNB, XNO, MVC, ETH, DOGE, XLM, KLAY ve ANW geliyor.

2. sırada ise 112.9 milyon dolarla USD geliyor. USD'de ise en çok para BTC, ETH ve USDT'ye akıyor. Detaylı listeye aşağıdan bakabilirsiniz.
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version