Bitcoin Analizi! BTC'de Düşüş İhtimali mi Var?

on-dokuz-kasim-kripto-para-haberleri

Kriptosozluktv.com - 69.000 dolar seviyelerine ulaştıktan sonra Bitcoin, bu bir dönüm noktası oldu. BTC, bir süredir düşüş trendinde seyrederken 34.000 dolarlara kadar bir düşüş yaşadı. Bitcoin fiyatı yazının yazıldığı sırada 43.535 dolar.

Telegram grubumuza katıl!

Bitcoin'de düşüş ihtimali mi var?

Bitcoin CME vadeli işlemler tarafında 4 saatlik ve 1 günlük grafiğe göre 42.930 dolar ile 42.060 dolar arasında bir fiyat boşluğu oluştu. Bitcoin de genellikle bu fiyat boşlukları bir şekilde doldurmayı başarmıştır. Fiyat 43.535 dolarken "Kesin olmamakla birlikte" Bitcoin fiyatında 42.060 dolarlara doğru bir düşüş gerçekleşebilir. Elbette burada yazanlar yatırım tavsiyesi değil, tamamen bilgi vermek amaçlıdır. Aşağıdaki grafikten fiyat boşluğunu görebilirsiniz.

btc analizi

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version