Güney Kore'den Bitcoin ve XRP'de yüklü Alımlar Var! Kripto Paralarda Para Akışı

btc ayı sezonu geldi mi
Kriptosozluktv.com - 14 Mart 2022 tarihinde baktığımızda son 24 saatte kripto paralara en çok Güney Kore Wonu'nundan aktığını görüyoruz.

Metriklere baktığımızda son 24 saatte Güney Kore Wonu (KRW)'ndan kripto paralara 209.9 milyon dolarlık bir para akışı görüyoruz. 209.9 milyon dolardan 44.9 milyon doları Bitcoin'e, 35.7 milyon doları ise XRP'ye kayıyor. Ardından BNB, XLM, ETH, XNO, KLAY.

2. sırada ise 27.8 milyon dolarla BUSD geliyor. BUSD'de ise en çok para ETH, BTC'ye akıyor. Detaylı listeye aşağıdan bakabilirsiniz.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version