CoinGecko Duyurdu! Dünyada ve Türkiye'de Popülerliği Artan Kripto Paralar Hangileri?

16 ekim yükselen kripto paralar coingecko

CoinGecko'dan gelen verilere göre 26 Şubat 2022 - 4 Mart 2022 arası hem Türkiye'de trend durumda olan kripto paralar hem de dünya genelinde en çok aranan kripto paraları sizler için sıralayacağız.

CoinGecko'dan gelen verilere göre, dünya genelinde son günlerdeki en popüler 30 kripto para listesi şu şekilde;

Radix, Fantom, Terra, JUNO, Everdome, Cellframe, Smooth Love Potion, Hector Finance, Binance Coin, DAO Maker, Metis Token, Moonbeam, Telos, Symbiosis Finance, Cosmos, Bitcoin, Avalanche, Polygon, Ethereum, Anchor Protocol, Solana, veDAO, Hoge Finance, DogeBonk, PolkaBridge, Cronos, Zignaly, Shiba Inu, Strong ve Gala.

Coingecko verilerine göre Türkiye'de ise en çok aranan ilk 10 kripto para birimi ise şu şekilde:

Kishu Inu, Baby Doge Coin, Paris Saint-Germain Fan Token, Treasure Under Sea, JUNO, Crypto Royale, UFO Gaming, UniMex Network, Bitcoin ve BENQI.
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version