Son 1 Haftada Ciddi Oranda Yükseliş Yaşayan NFT'ler! Hangi NFT Projeleri Ön Plana Çıkıyor?

Coingecko NFT

Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, Kripto Sözlük olarak sizler için son 1 haftada en çok yükselen NFT'leri listeledik. 3 Şubat 2022'ye göre son 1 haftada en çok yükselen NFT listesine baktığımızda birinci sırada son günlerin popüler projesi CateCoin (CATE) %74.9'luk bir yükselişle geliyor. 2. sırada ise CRA %67, üçüncü sırada MONSTA %59.2, onu da SQUID %52.3 ile takip ediyor.

Son 24 saatte en çok yükselen NFT'ler 5. sırada ise STARL gelirken onu RARE, BEZOGEUFO, RNDR ve CUBE takip ediyor. Tüm listeye buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version