194 Milyon Dolardan Fazla Kayıp! Listede GALA, SHIB, DOGE ve Daha Fazlası Var!

bitcoin
Bitcoin ve diğer altcoin'lerin hareketlenmesiyle beraber Long ve Short'ların olduğu kaldıraç piyasasında REKT (iflas) 194.73 milyon dolara ulaştı. Kaldıraçlı piyasanın aşırı riskli olması ve kripto paraların yüksek seviyede volatil bir piyasa olmasından kaynaklı likidasyon çok fazla olmakta.

Son 4 saatte ise kaldıraç piyasasında işlem yapanların en çok likidite olduğu kripto paralar ise; 71.77 milyon dolar rekt ile lider kripto para birimi Bitcoin, hemen ardından 42.20 milyon dolar rekt ile Ethereum gelirken ETH'yi ise 8.41 milyon dolar ile popüler kripto para birimi GALA geliyor.

En çok likidite olunan diğer kripto paralarda (son 24 saat) ise MANA, SHIB, XRP, AXS, SOL, DOGE, SAND ve son olarak PEOPLE geliyor.


Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version