CoinGecko Duyurdu! Popülerliği Son Günlerde Artan Kripto Paralar Hangileri?

coingecko

CoinGecko'dan gelen verilere göre 19 - 25 Şubat 2022'de hem Türkiye'de trend durumda olan kripto paralar hem de dünya genelinde en çok aranan kripto paraları sizler için sıralayacağız.

CoinGecko'dan gelen verilere göre, dünya genelinde son günlerdeki en popüler 30 kripto para listesi şu şekilde;

Everdome, Moonbeam, Telos, Smooth Love Potion, Fantom, Cellframe, Binance Coin, Polygon, Bitcoin, Ethereum, Avalanche, LooksRare, Terra, Baby Doge Coin, Solana, JUNO, Strong, Gala, Cosmos, The Sandbox, Shiba Inu, Alpine, F1 Team Fan Token, DeHub, API3, Osmosis, Magic, Anchor Protocol, Tether, Axie Infinity ve Wonderland.

Coingecko verilerine göre Türkiye'de ise en çok aranan ilk 10 kripto para birimi ise şu şekilde:

Star Atlas DAO, UniMex Network, Baby Doge Coin, BENQI, Paris Saint-Germain Fan Token, Bone, ShibaSwap, BlockBank, Everdome, Atletico Madrid Fan Token ve Moonbeam.
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version