İşte Dünyada ve Türkiye'de İnsanların En Çok İlgilendiği Kripto Paralar

coingecko

CoinGecko'dan gelen verilere göre 8 Ocak - 14 Ocak 2022 hem Türkiye'de trend durumda olan kripto paralar hem de dünya genelinde en çok aranan kripto paraları sizler için sıralayacağız.

CoinGecko'dan gelen verilere göre, dünya genelinde son günlerdeki en popüler 30 kripto para listesi şu şekilde;

LooksRare, Moonbeam, Hector DAO, Fantom, PolkaBridge, Railgun, Wonderland, Rich Quack, Civilization, Binance Coin, Harmony, DeFi Kingdoms, Bomber Coin, Vulcan Forged, Near, MetaGods, Polygon, Olympus, Syscoin, YIELD App, Ethereum, Avalanche, Bitcoin, Wanchain, Uno Re, Solana Utrust, Moonriver, Smooth Love Potion ve Terra.

Coingecko verilerine göre Türkiye'de ise en çok aranan ilk 10 kripto para birimi ise şu şekilde:

EOS, Ethereum Name Service, Bomber Coin, Moonbeam, LooksRare, Viper, PulsePad, AnRKey X, Casper Network ve Avalaunch.
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version