Son 1 Haftada Bu NFT'ler Diğerlerine Göre Çok Daha Fazla Yükseliş Gösterdi!

coingecko nft

Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, Kripto Sözlük olarak sizler için son 1 haftada en çok yükselen NFT'leri listeledik. 6 Ocak 2022'de son 7 günde en çok yükselen NFT listesine baktığımızda birinci sırada Magic (MAGIC) %147.6'lık bir yükselişle geliyor. 2. sırada ise PAPER %79.3, üçüncü sırada XMON %77.8, onu da Muse DAO (MUSE) %64.5 ile takip ediyor.

Son 24 saatte en çok yükselen NFT'ler 5. sırada ise NFTX gelirken onu XYZ, SHROOMHNS takip ediyor. 9. sırada SOUL gelirken listemizin son sırasında ise XDG geliyor. Tüm listeye buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

coingecko nft

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version