Bu Kripto Paraların Popülerliği Artıyor! İşte Türkiye ve Tüm Dünyada En Popüler Kripto Paralar


coingecko

CoinGecko'dan gelen verilere göre 1 Ocak 2022 - 7 Ocak 2022 arası hem Türkiye'de trend durumda olan kripto paralar hem de dünya genelinde en çok aranan kripto paraları sizler için sıralayacağız.

CoinGecko'dan gelen verilere göre, dünya genelinde son günlerdeki en popüler 30 kripto para listesi şu şekilde;

Fantom, Wonderland, Hector DAO, DeFi Kingdoms, Railgun, Polygon, Bomber Coin, Binance Coin, PolkaBridge, Civilization, Baby Doge Coin, Harmony, OpenDAO, CateCoin, Utrust, Near, Avalanche, Ethereum, Magic, Metis Token, Vader Protocol, inSure DeFi, Solana, Bitcoin, Terra, Fuse, Curve DAO Token, Smooth Love Potion, Redacted Cartel ve Spell Token.

Coingecko verilerine göre Türkiye'de ise en çok aranan ilk 10 kripto para birimi ise şu şekilde:

NuCypher, Guild of Guardians, Baby Doge Coin, Casper Network, PulsePad, Zignaly, Qredo, Wonderland, Viper ve Retreeb.
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version