Son 1 Haftada En Çok Yükselen Kripto Paralar! Listede SAFEMOON, ATOM, FTM ve Daha Fazlası Var!

CoinGecko kripto para

Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, Kripto Sözlük olarak sizler için son 1 haftada en çok yükselen 10 kripto para birimini listeledik. Son 1 haftada en çok yükselen kripto paraların listesine baktığımızda birinci son günlerin parlayan yıldızı SafeMoon [OLD] (SAFEMOON) %93'lük bir yükselişle geliyor. 2. sırada OSMO %49.8'lik yükselişle gelirken üçüncü sırada ise kripto para birimi Cosmos (ATOM) %49.1 ve onu da %46.4'lük yükselişle ICP takip ediyor.

Son 1 haftada en çok yükselen kripto paralarda 5. sırada ise RVN gelirken onu FTM, ONE, LINK, CRV ve NEAR takip ediyor. Tüm listeye buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

coingecko

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version