Son Günlerde Popülerliği Gittikçe Artan Kripto Paralar!

16 ekim yükselen kripto paralar coingecko

CoinGecko'dan gelen verilere göre 27 Ekim 2021 - 3 Kasım 2021 arası hem Türkiye'de trend durumda olan kripto paralar hem de dünya genelinde en çok aranan kripto paraları sizler için sıralayacağız.

CoinGecko'dan gelen verilere göre, dünya genelinde son günlerdeki en popüler 30 kripto para listesi şu şekilde;

MicroPets, UFO Gaming, Railgun, Metahero, Wonderland, The Sandbox, Binance Coin, Ovr, Gala, LCX, Fear, inSure DeFi, XCAD Network, Atari, Terra, Shiba Inu, RainbowToken, Polygon, BOSAGORA, Fantom, Avalanche, Decentraland, Ethereum, Crypto.com Coin, Solana, Smooth Love Potion, RMRK, Olympus, Immutable X ve Shibaverse.

Coingecko verilerine göre Türkiye'de ise en çok aranan ilk 10 kripto para birimi ise şu şekilde:

Rich Quack, Star Atlas, Zignaly, Pangolin, NFTLaunch, BSCPAD, Moon Nation Game, Starlink, Avalaunch ve GameZone.
Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version