Shiba Listelendi! Bybit'ten SHIB Listelenmesine Özel Toplamda 40.000 Dolarlık Ödül!

shiba nedir

2021 yılına şüphesiz fiyat performansı ve çok tartışılmaları ile meme coinler damga vurdu. Ağustos 2020 tarihinde Dogecoin’den esinlenerek ve Dogecoin’e rakip olarak piyasaya sürülen SHIB ise hem fiyat performansı hem de en çok tartışılan kripto varlıklardan biri olması bakımından bu sürecin en gözde meme coinlerinden biri olmayı başardı.

Dünya genelinde geniş bir yatırımcı kitlesine ulaşan SHIB, 20 milyar doları geçen piyasa değeri ile piyasa değeri sıralamasında tüm kripto varlıklar arasında ilk 15’te yer alıyor.


Türkiye’de de haftalardır trend kripto varlıklar listesinde üst sıralarda yer alan SHIB, 6 Aralık 2021 Pazartesi günü Bybit’in Spot piyasasında listelendi.


SHIB Listelemesine Özel Kampanyamıza Katılanlar İçin 20.000 $BIT Ödül Havuzu

Bybit, Türkiye’deki kripto para yatırımcıları tarafından çok sevilen SHIB listelemesini kutlamak için özel bir etkinlik düzenleyerek Türkiye’de bulunan kullanıcılarına muhteşem ödüller veriyor. 


Etkinlik süresi boyunca SHIB/USDT spot çiftinde herhangi bir miktarda alım-satım yapan tüm kullanıcılar, 20.000 $BIT ödül havuzundan 100 $BIT kazanma şansı yakalayacaklar.


Etkinlik süresi boyunca SHIB/USDT spot çiftinde herhangi bir miktarda alım-satım yapan kullanıcılar arasından çekilişle seçilecek 20 kişiye 100 $BIT verilecek.

 

Ödüller Bunlarla da Sınırlı Değil! 

Tüm bu ödüllerin yanı sıra Bybit’in referans kampanyasına katılan kullanıcılar, geçerli her bir referans için 20 dolar değerinde trade ödülü ve değeri 500 dolara varan ödül kartları kazanabilir.  


Bybit’in Türkiye’deki kullanıcıları için SHIB listelenmesine özel gerçekleştireceği etkinlik 6 Aralık 2021 Pazartesi günü saat 19.00’da başladı ve 13 Aralık 2021 Pazartesi günü saat 18.59’da sona erecek.

 

Bybit: 7/24 kesintisiz işlem deneyimi

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor.


Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi ettiği ifade ediliyor. Ayrıca Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında asla cevapsız kalmadıkları da aktarılanlar arasında.


Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesi olduğunu düşünen Bybit, güvenlik alanına bütçesinin yüzde 25'ini ayırdığı söyleniyor.

Bybit Hakkında

Küresel bir kripto para işlem platformu olan Bybit, Mart 2018’de kripto para yatırımcılarının ultra hızlı eşleşen bir motor, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteği bulabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve bulut madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor ve gelişmekte olan dijital varlık sınıfı için güvenilir platform olma taahhüdü olduğu ifade ediliyor.

Daha fazla bilgi için:

İnternet Sitesi: https://www.bybit.com/tr-TR/

Twitter: https://twitter.com/BybitTurkiye

Telegram: https://t.me/BybitTurkish

Instagram: https://www.instagram.com/bybitturkiye/

Destek: support@bybit.com

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Facebook SDK

Boxed Version