Bybit Duyurdu! REALY (REAL) Metaverse Bybit Launchpad’de Listeleniyor

Kullanıcıların çok çeşitli NFT tabanlı müzik, oyun, moda ve diğer koleksiyon ürünleriyle etkileşimde bulunmasına ve bunları takas etmesine olanak tanıyan bir 3D sanal evren olan Realy Metaverse, Bybit hesabında BIT tutan kullanıcılara Bybit Launchpad platformunda 10 Aralık 2021 Cuma günü saat 06:30’da (TSİ) arz ediliyor.

Yatırımcıları arasında Multicoin Capital, Alameda Research, Three Arrows Capital ve SNZ gibi dünya çapında fonların yer aldığı Realy Metaverse; sanal ve gerçeklik kavramının mükemmel bir şekilde birleştiği, oyun, e-ticaret, sosyal etkileşim ve alım-satım konseptlerinin bir araya getirildiği süper gerçekçi bir 3D metaverse oyunudur.

Bybit’te mevcut toplam arz, lansman gününde yalnızca yaklaşık 500 bin REAL token olacağından Launchpad’e çok sayıda kişinin katılması bekleniyor.

 

REALY Metaverse Launchpad Etkinliğine Katılanlara 1000 REAL Token ve İki Adet iPhone 13

Bybit, REAL tokeninin Launchpad’de sunulmasını kutlamak için, Türkiye'deki kullanıcılarına muhteşem ödüller veriyor. REAL Launchpad etkinliğine katılan tüm Bybit kullanıcıları, Launchpad’den alacakları REAL token haklarına ek olarak 1000 REAL değerindeki ödül havuzunu paylaşacak ve 2 adet iPhone 13 için şanslı çekilişe katılmaya hak kazanacak.

 

6 Aralık 2021’de Cüzdanınızda BIT Olsun!

Bybit, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada REAL tokeni Launchpad’de kullanıcılarına sunacağını ve 5 Aralık - 10 Aralık tarihleri arasında cüzdanlardaki BIT token bakiyesinin ortalaması alınarak maksimum 500 REAL alımını mümkün kılacağını duyurdu. 10 Aralık 06:30’da ise Launchpad sayfası üzerinde Launchpad’e katılım için BIT token yatırma işlemi açılacak ve aynı gün 14:00’te REAL tokenleri dağıtılacak. Saat 15.00’te ise REAL token Bybit Spot piyasasında listelenecek ve bütün Bybit kullanıcıları REAL token için alım-satım yapabileceği söyleniyor.

 

Bybit: 7/24 kesintisiz işlem deneyimi

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor.


Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi ettiği ifade ediliyor. Ayrıca Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında asla cevapsız kalmadıkları da aktarılanlar arasında.


Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesi olduğunu düşünen Bybit, güvenlik alanına bütçesinin yüzde 25'ini ayırdığı söyleniyor.

Bybit Hakkında

Küresel bir kripto para işlem platformu olan Bybit, Mart 2018’de kripto para yatırımcılarının ultra hızlı eşleşen bir motor, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteği bulabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve bulut madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor ve gelişmekte olan dijital varlık sınıfı için güvenilir platform olma taahhüdü olduğu ifade ediliyor.

Daha fazla bilgi için:

İnternet Sitesi: https://www.bybit.com/tr-TR/

Twitter: https://twitter.com/BybitTurkiye

Telegram: https://t.me/BybitTurkish

Instagram: https://www.instagram.com/bybitturkiye/

Destek: support@bybit.com

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version