Dikkat! IZI Coin Listeleniyor! Bybit, Ön Satış İçin Tarih Verdi

izumi-finance bybit

Önce Uniswap V3 ile Ethereum üzerinde Programlanabilir Likidite (LaaS) sağlayan, sonra da likidite hizmetini DEX çözümü ile çoklu zincirlere genişletecek olan izumi Finance, Bybit hesabında BIT tutan kullanıcılara Bybit Launchpad platformunda 20 Aralık 2021 Cuma günü saat 06:30’da arz ediliyor.

Protokollerin likiditeyi verimli ve kalıcı bir şekilde çekmesine yardımcı olacak izumi Finance, protokollerin belirli fiyat aralıklarında teşvik ödülleri dağıtmasını sağlayan izumi LiquidBox ile teşvik verimliliğini artırır. Bu arada likidite sağlayıcıları, sermaye verimliliği ile daha fazla işlem ücreti kazanabilir ve ilgili protokoller tarafından sağlanan ek teşvikler alabilir.

Bybit’te mevcut toplam arz, lansman gününde 11.250.000 IZI token olacağından Launchpad’e çok sayıda kişinin katılması bekleniyor.

IZI Launchpad Etkinliğine Katılanlara 100.000 IZI ve Üç Adet Apple Watch Series 7

Bybit, IZI tokeninin Launchpad’de sunulmasını kutlamak için, Türkiye'deki kullanıcılarına muhteşem ödüller veriyor. IZI Launchpad etkinliğine katılan tüm Bybit kullanıcıları, Launchpad’den alacakları IZI token haklarına ek olarak 100.000 IZI değerindeki ödül havuzunu paylaşacak ve 3 adet Apple Watch Series 7 için şanslı çekilişe katılmaya hak kazanacak.

Kendi araştırmalarınız sonucu katılmayı düşünürseniz, ödüller için kullanıcıların Bybit etkinlik blog sayfasından “Hemen Katılın” butonuna tıklamaları ve Launchpad’e katılmaları gerekmektedir.

15 Aralık 2021’de Cüzdanınızda BIT Olsun

Bybit, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada IZI tokeni Launchpad’de kullanıcılarına sunacağını ve 15 Aralık - 19 Aralık tarihleri arasında cüzdanlardaki BIT token bakiyesinin ortalaması alınarak maksimum 10.000 IZI alımını mümkün kılacağını duyurdu. 20 Aralık 06:30’da ise Launchpad sayfası üzerinde Launchpad’e katılım için BIT token yatırma işlemi açılacak ve aynı gün 14:00’te IZI tokenleri dağıtılacak. Saat 15:00’te ise IZI token Bybit Spot piyasasında listelenecek ve bütün Bybit kullanıcıları IZI token için alım-satım yapabilecek.

7/24 kesintisiz ve güvenilir işlem deneyimi

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit 2018 yılının Mart ayında kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor.

Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında ulaşabildikleri ifade ediliyor.

Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesi olduğunu düşünen Bybit, güvenlik alanına bütçesinin yüzde 25'ini ayırdığı aktarılanlar arasında.

Bybit Hakkında

Küresel bir kripto para işlem platformu olan Bybit, Mart 2018’de kripto para yatırımcılarının ultra hızlı eşleşen bir motor, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteği bulabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve bulut madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor ve gelişmekte olan dijital varlık sınıfı için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor.

Daha fazla bilgi için:

İnternet Sitesi: https://www.bybit.com/tr-TR/

Twitter: https://twitter.com/BybitTurkiye

Telegram: https://t.me/BybitTurkish

Instagram: https://www.instagram.com/bybitturkiye/

Destek: support@bybit.com

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Facebook SDK

Boxed Version