Son 1 Haftada Ciddi Oranda Yükseliş Yaşayan Kripto Para Kategorileri!

coingecko

Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, bu hafta en çok yükseliş gösteren kripto para kategorilerinde Avalanche Ecosystem'ler ön plana çıkıyor. Avalanche Ecosystem kategorisi son 7 günde %804.7 yükseliş yaşadığını görüyoruz. Avalanche Ecosystem kategorisini ise 2. sırada son 7 günde %305.7'lik bir yükselişle Binance Smart Chain Ecosystem kategorisi takip ediyor. Listemizin 3. sırasında ise %81.7 yükselişle Polygon Ecosystem Coin'ler geliyor. 

CoinGecko'nun piyasa değeri bakımından son 7 günde en çok yükselen kripto para birimi kategorilerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu hafta ilk 10'daki sıralamada olan kripto para kategorisinin listesine de aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca kripto para kategori sıralaması, son 7 günlük yükselişe göre sıralanmaktadır. Bazı kripto para birimleri birkaç kategoride çakışabilir.

kripto para

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version