Toplamda 15.000 Dolar Ödül! Bybit, Yeni Yıla Özel Kampanyasını Duyurdu!

bybitKullanıcılarının kripto varlık işlem deneyimini en üst düzeye çıkarma amacı ile “Bybit ile Seviye Atlayın” mottosuyla hareket eden Bybit, Türkiye’deki kullanıcılarına özel sunduğu ödüller ve kampanyalarıyla da kullanıcılarına seviye atlattığını ifade ettiği bir kampanya başlattığını duyurdu.

Bybit’in Türkiye’deki kullanıcılarına özel yeni yıl kampanyası 21 Aralık Salı günü başladı. Muhteşem ödüllerin yer aldığı yeni yıla özel bu kampanyaya etkinlik sayfasından kaydolabilirsiniz. 


Bazı ödüller “ilk gelene öncelik verilir” esasına göre verileceğinden birbirinden güzel ödüllere sahip olmak için acele edin.


Yeni Yıla Özel Türkiye’deki Kullanıcılara 15.000 Dolar Değerinde Ödül Havuzu ve Apple Ürünleri


Bybit, Türkiye’deki kullanıcılarının yeni yılını kutlamak için muhteşem ödüller veriyor. Bybit’in yeni yıla özel kampanyasına katılan kullanıcılar, kampanya süresince Spot ve Vadeli İşlemler’de gerçekleştirecekleri işlemlerin hacmine göre şanslı çekilişe katılmaya hak kazanacaklar. 


Aşağıdaki tabloda yer alan işlem hacmi derecelerine göre katılımcılar, şanslı çekilişle 15.000 Dolar değerinde $GAL, $REAL, $CRAFT tokenleri ve Macbook Pro, iPhone 13 ve Airpods Pro Apple ürünlerini almaya hak kazanacaklar.

bybitEtkinlik şartlarını sağlayan ve ilk kez alım-satım gerçekleştiren ilk 200 kullanıcı ayrıca 1000 $PTU token'ı eşit olarak paylaşacak. Bu ödül, “ilk gelene öncelik verilir” esasına göre dağıtılacak. Kullanıcıların, Bybit’in Türkiye’deki kullanıcıları için yeni yıla özel hazırladığı kampanyaya katılabilmek için etkinlik sayfasında yer alan “Hemen Katılın” butonuna tıklayarak kampanyaya kaydolması gerekmektedir.

Ödüller Bunlarla da Sınırlı Değil

Tüm bu ödüllerin yanı sıra Bybit’in referans kampanyasına katılan kullanıcılar, geçerli her bir referans için 20 dolar değerinde trade ödülü ve değeri 500 dolara varan ödül kartları kazanabilir.  Bybit’in Türkiye’deki kullanıcıları için hazırladığı yeni yıla özel etkinliği, 21 Aralık 2021 Salı günü saat 19:00’da başladı ve 30 Aralık 2021 Perşembe günü saat 23:59’da sona erecek.

7/24 kesintisiz işlem deneyimi

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor.

Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında ulaşabildikleri ifade ediliyor.

Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesi olduğunu düşünen Bybit, güvenlik alanına bütçesinin yüzde 25'ini ayırdığı aktarılanlar arasında.

Bybit Hakkında

Küresel bir kripto para işlem platformu olan Bybit, Mart 2018’de kripto para yatırımcılarının ultra hızlı eşleşen bir motor, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteği bulabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve bulut madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor ve gelişmekte olan dijital varlık sınıfı için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor.

Daha fazla bilgi için:

İnternet Sitesi: https://www.bybit.com/tr-TR/

Twitter: https://twitter.com/BybitTurkiye

Telegram: https://t.me/BybitTurkish

Instagram: https://www.instagram.com/bybitturkiye/

Destek: support@bybit.com

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version