240 Milyon Dolara Yakın Kayıp Var! Boğa ve Ayıların Savaşında En Çok Kaybettiren Kripto Paralar!

bitcoin
Bitcoin ve diğer altcoin'lerin hareketlenmesiyle beraber Long ve Short'ların olduğu kaldıraç piyasasında REKT (iflas) 239.24 milyon dolara ulaştı. Kaldıraçlı piyasanın aşırı riskli olması ve kripto paraların yüksek seviyede volatil bir piyasa olmasından kaynaklı likidasyon çok fazla olmakta.

Son 4 saatte ise kaldıraç piyasasında işlem yapanların en çok likidite olduğu kripto paralar ise; 92.32 milyon dolar rekt ile lider altcoin Ethereum, hemen ardından 68.56 milyon dolar rekt ile Bitcoin gelirken BTC'yi ise 7.61 milyon dolar ile popüler kripto para birimi MATIC geliyor.

En çok likidite olunan diğer kripto paralarda (son 24 saat) ise SAND, GALA, BTT, LRC, SOL, MANA, XRP ve son olarak DOGE geliyor.

bitcoin long short

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Facebook SDK

Boxed Version