GAU Token Nedir? Milyar Dolarlık E-Spor Projesi ICRYPEX’te Listeleniyor

GAU Token Icrypex'teKripto para piyasasının yeni oyuncularından utility token’lar, bir ekosistem yarattı. Bu ekosisteme yepyeni bir soluk GAU Token ile geliyor ve GAU token ilk defa ve sadece ICRYPEX’te listeleniyor. GAU Token’a sahip olmak isteyen kripto para kullanıcıları kendi araştırmaları sonucu ön satışa katılmak isterlerse ICRYPEX’in mobil uygulamaları ve İnternet sitesi üzerinden 22 Kasım’da ön satışa sunulan utility token’ı alabilecek.

ICRYPEX üyelik:

Kripto para piyasası yeni oyuncularıyla farklı ekosistemler yaratıyor. CoinGecko’nun verilerine göre yaklaşık 6 bin kripto paranın yer aldığı kripto para piyasasının büyüklüğü 3 trilyon doları geçti. Bu sene kripto para piyasasında boy göstermeye başlayan token’lar, kulüpler ve taraftarlar arasında yarattıkları yeni nesil etkileşim ile piyasaya farklı bir boyut kazandırdı. Kısa sürede 500 milyon dolarlık dev bir ekosisteme dönüşen token’lar, %500’ün üzerinde getirileriyle yatırım ve finans dünyasındaki konumunu giderek artırıyor. Daha önce Altay Spor Kulübüne özel geliştirdiği Altay Fan Token ile fan token piyasasına giren ICRYPEX, Gamer Arena’nın Utility Token’ını (GAU) listeleyerek oyun platformlarında yenilikçi bir bakış açısı sunuyor.


Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer, Spor kulüplerinin taraftarlarıyla yeni nesil etkileşim kurmak ve gelir modeli yaratmak için başvurduğu token’lar, dijital oyun platformları için de yeni bir rekabet alanı yarattı. Gamer Arena Utility Token; dijital oyun, e-spor ve rekabet platformu içerisinde 300 binden fazla kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılabilecek. Yatırımcılar Gamer Arena platformu üzerinde GAU Token’ı kullanarak rekabetin yüksek olduğu e-spor karşılaşmalarında mücadele edebilecek. Kazandıkları GAU Token’lar ile yatırımlarına yön verebilecek, yeni karşılaşmaların ödül havuzunun genişletilmesini sağlayabilecekler.


GAU Token Mobil Uygulamalar ve İnternet Sitesinde Satışta


İşlev (Utility) token’ları arasında gerçekten işleyen bir platform olarak öne çıkan GAU Token’ın 22 Kasım’da ICRYPEX’in mobil uygulamaları ve İnternet sitesi üzerinden ön satışa sunulacağını açıklayan ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer, “ERC-20 ağında yer alan GAU Token, sadece ICRYPEX’te listelenecek ve aktif olarak kullanılabilecek. Kullanıcılar, token ekosistemine yeni bir bakış açısı kazandırdığımız GAU Token ile 21 farklı e-spor karşılaşmasına ve düellolara bireysel ya da takım hâlinde katılabilecek.” diye belirtti.


GAU Token Hakkında Bilgi


Piyasanın Dönüm Noktasının Temsilcisi


GAU Token’ın token piyasasının önemli bir dönüm noktasının temsilcisi olduğuna dikkat çeken ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer, GAU Token kullanıcılara e- spor müsabakalarına katılarak yatırım yapma fırsatı sunuyor. Kullanıcıların yarıştıkça kazanacağı GAU Token, gerçekleşen düellolar ve rekabeti yüksek karşılaşmaların ardından yakımlar ve transfer kesintileri ile deflasyonist bir yapı sunacak. diye sözlerine ekledi.


Rekabetçi Oyun Platformu: Gamer Arena


Gamer Arena birçok PC, konsol ve mobil oyunlarda kıyasıya rekabetlerin yaşandığı bir oyun platformu olarak karşımıza çıkıyor. Tamamen dijital olan oyun platformu rekabetin ve heyecanın bir araya geldiği Gamer Arena'da her yaştan oyuncular bir araya gelerek bireysel veya ekip kurarak en popüler oyunlarda yarışıyor.


Gamer Arena’da Neler Yapabilirsin?

21 oyundan içinden istediğin oyunu seçerek oyunlara katılım sağlayabilirsiniz. Düellolara ve turnuvalara katılarak isterseniz bireysel isterseniz de ekip arkadaşlarınızla Gamer Arena platformunda kabiliyet ve becerilerinizi gösterebilirsiniz. Popüler e-spor platformu olan Gamer Arena’da kazanılan oyunlarla başarılarınızı kanıtlayabilir, GAU Token havuzunu elde etme şansı yakalayabilirsiniz. Ayrıca birincilik kazanan yarışmacılara GAU Token’ın yanında platformda birbirinden farklı sürpriz hediyeler verileceği ifade ediliyor.


GAU Token Hakkında Bilgi

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version