Türkiye’nin İlk Fan Token'ı GAL, Bybit'te Listelendi ve Ödüllü Etkinlik Devam Ediyor!

bybit gal token
Galatasaray’ın dijital dünyadaki kripto varlığı Galatasaray Fan Token ($GAL) büyüyerek gelişimini sürdürüyor. Türkiye’de Socios.com ile kurduğu iş birliğiyle fan tokeni çıkaran ilk takım olan Galatasaray’ın gelirlerine büyük katkı sağlayan $GAL, dünya çapında dev kripto borsalarından biri olan Bybit’te listelenerek yatırımcı ve kullanıcı sayısını global ölçekte artıracak.

Piyasa değeri 29 milyon dolara yaklaşan ve ilk arz edildiği tarih olan 2020 Şubat ayından itibaren değeri neredeyse ikiye katlanan, Galatasaray Spor Kulübü’nün fan tokeni $GAL, dünyanın en büyük kripto para işlem platformlarından biri olan Bybit’te mevduat, alım ve satım işlemleri için listelenmeye başlıyor. Bybit’te GAL Token ile işlem yapan Galatasaray taraftarları hem kendileri için yatırım yaparken hem de takımlarını finansal açıdan destekliyor olacaklar.

100,000$’lık Ödül Havuzu, iPhone 13 ve Galatasaray-Fenerbahçe Maçı Bileti Kazanma Şansı

Listelemeye ek olarak Bybit, $GAL yatırımcıları için avantajlı fırsatlar da sunuyor. GAL/USDT spot işlem paritesinde alım-satım yapan tüm yeni ve eski kullanıcılar $100,000 değerinde GAL ve CHZ ödül havuzunu paylaşacak.

Bunun yanı sıra çeşitli sosyal medya kampanyalarını tamamlayan ve üye olma şartlarını gerçekleştiren toplam 5 kişiye Galatasaray-Fenerbahçe bileti, 1 kişiye ise iPhone 13 hediye edilecek.

Elbette burada anlatılanların hiçbirisi yatırım tavsiyesi değildir, tamamen bilgi vermek amaçlıdır.

Bybit’te işlem yapmaya başlamak için kayıt sayfasından 1 dakika gibi kısa bir süre içinde hesap açabilirsiniz.

Sahip olduğu Bitcoin ve Ethereum hacmiyle dünyanın en büyük kripto para platformlarından biri olan Singapur merkezli Bybit, 2,5 milyonu aşkın kayıtlı kullanıcısıyla en hızlı büyüyen kripto para borsalarından biridir. Müşteri odaklı değerler üzerine kurulan Bybit, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine profesyonel, akıllı, kullanımı kolay ve yenilikçi bir hizmet, İnternet üzerinden alım-satım olanağı ve madencilik paketleri ile pasif gelir deneyimi sunmak için çalışıyor. Adil, şeffaf ve verimlilik eksenli bir işlem platformu yaratmayı taahhüt eden Bybit, müşterilerinin ihtiyaçlarına zamanında yanıt vermek adına birçok dilde 7/24 müşteri desteği sunuyor. 

24 saatlik işlem hacmi ortalaması 15,5 milyar USD olan Bybit’te şu anda 3 milyar USD açık pozisyon bulunuyor. Her hafta 1,5 milyondan fazla kullanıcının işlem yaptığı Bybit, dünyanın en büyük kripto para işlem platformları arasında ilk beşte yer aldığı ifade ediliyor.

7/24 kesintisiz işlem deneyimi

Bybit’in operasyonlarında süreklilik esastır ve en kötü piyasa hareketlerinde bile çökme yaşanmaz; bu da kullanıcı işlemlerinin kesintisiz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamayı amaçladıkları söyleniyor. Bybit, kullanıcıların yaptıkları işlemlerde adil tavır sergileyen bir platformdur. Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit'in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcıların özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında cevapsız kalmadığı ekip tarafından söylenenler arasında.

Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesi olduğunu düşünen Bybit, güvenlik alanına bütçesinin yüzde 25'ini ayırdığı aktarılanlar arasında.

Socios’da Son Gelişmeler

167 ülkeden 1,3 milyondan fazla taraftar, sevdikleri takımlarla etkileşim kurmak ve onlar tarafından ödüllendirilmek için Socios.com'u kullanıyor. Socios.com, futbol devleri FC Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germain, Inter Milan, Atletico Madrid, Manchester City, Arsenal ve Arjantin ve Portekiz milli takımları da dahil olmak üzere 20'den fazla ülkeden 100'den fazla büyük spor organizasyonu ile ortaklık kurdu.  Socios.com kadrosunda futbolun yanı sıra UFC ve F1, NBA, NHL, e-spor ve kriketten büyük kulüp ve organizasyonlar da yer alıyor.

Küresel spor ve eğlence endüstrisinin önde gelen blok zinciri sağlayıcısı Chiliz tarafından oluşturulan Socios.com'un büyük genişleme planları bulunmakta ve dünya çapında çok daha fazla Fan Token lansmanını hedefliyor. Şirketin dünya çapında birden fazla ofisi ve 180 çalışanı bulunuyor. Yakın zamanda Madrid, İstanbul, São Paulo ve Buenos Aires'te yeni bölge merkezleri açtı ve yakında bir Kuzey Amerika ofisi açacak.

Bybit Hakkında

Küresel bir kripto para işlem platformu olan Bybit, Mart 2018’de kripto para yatırımcılarının ultra hızlı eşleşen bir motor, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteği bulabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve bulut madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor.

Daha fazla bilgi için: https://www.bybit.com/tr-TR/

Bybit sosyal medya hesapları:

Twitter: https://twitter.com/bybitturkiye

Telegram: https://t.me/BybitTurkish

YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Boxed Version