Facebook'un Açıklamasından Sonra Bu Metaverse Coin'ler Ciddi Oranda Yükseldi!

metaverse

Kripto para ekosistemindeki Metaverse temalı token'lar, Facebook'un çatı şirket ismini Meta olarak değiştireceğini açıklamasının ardından ciddi oranlarda değer kazandı. Dünyanın en büyük kripto para listeleme platformlarından biri olan CoinGecko verilerine göre, Kripto Sözlük olarak sizler için son 24 saatte en çok yükselen 10 Metaverse token'ları listeledik. 29 Ekim 2021'de 24 saatte en çok yükselen Metaverse listesine baktığımızda birinci sırada Ethverse (ETHV) %113'lük bir yükselişle geliyor. 2. sırada ise Decentraland (MANA) %78.3, üçüncü sırada ARCONA %60.6, onu da STARL %56.2 ile takip ediyor.

Son 24 saatte en çok yükselen NFT'ler 5. sırada ise POLC gelirken onu RFOX, ZONE, SHOE, VEMP ve SAND takip ediyor. Tüm listeye buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

metaverse

Telegram - Kripto SözlükTelegram - Kripto Sözlük HaberTelegram - Kripto Sözlük Piyasa Muhabbeti
YASAL UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Facebook SDK

Boxed Version